דירת 3.5 חד' להשקעה טובה %5 תשואה

דירה להשקעה בדימונה בשכונה טובה ואיכותית, משופצת, קומה רביעית עם נוף עוצר נשימה! המחיר הוא בהבטחה מתחת לערך שוק. השקעה סולידית עם מינימום צורך בהון עצמי.

1
החזר חודשי משכירות
1
אחוז תשואה
מינימום הון עצמי

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה 2018

7 סיבות לפוטנציאל עתידי לעליית מחיר הנכס בשיעור משמעותי! 

האם לקנות דירה או לחכות... (מה עדיף)

שאלות נפוצות בנדל"ן. איך לקנות בית ? מגיע השלב הזה שחושבים על איך אני מקדם את עצמי, מה אני עושה על מנת להתבסס כלכלית. כמה הון עצמי צריך בשביל לקנות דירה ,כמה הון עצמי צריך בשביל משכנתא ?  איך קונים דירה , מה לעשות עם הכסף , האם לקנות דירה או לחכות … מה עדיף.

כמה הון עצמי צריך למשכנתא

במבט על הזמן הזה נתחיל בלבדוק הון עצמי למשכנתא 2018. הון עצמי למשכנתא הוא הכרחי ולרוב גם ערבים, משכורת שעומדת ברף ואפשרויות הקבלה והתנאים בה ניתן לקבל משכנתא נרחבות ושונות.

 לקנות דירה או לחכות

הרבה פעמים קופצים לנו בעיין, למכירה דירה , למכירה דירות , כמה כדאי לקנות , איך עושים חישוב הון עצמי לדירה שניה, לקנות דירה או לחכות. לקנות או לשכור דירה  ואם שוכרים איך לקנות בית יום אחד. אם החלטנו לקנות דירה להשקעה על מנת להגיע להכנסה פאסיבית חודשים נצטרך לעשות חישוב תשואה לדירה ולוודא שהיא מכסה את המשכנתא במידה מספקת.

תשואה על ההון

תשואה טובה בארץ היא מ 3%  ובעצם תשואה על ההון ההתחלתי אך החישוב שלה הוא ללא קשר להון הפרטי. אז איפה כדאי לקנות דירה להשקעה לדוגמה להשקיע בדרום או במרכז.. לקנות בדרום מאפשר להרבה אנשים דלת למקפצה כלכלית עקב הפיתוח המתקרב, התשואות הגדולות והמחירים הנוחים ברובם.

דירה להשקעה בדימונה

לדוגמא יש דירות להשכרה בדימונה מניבות תשואה מרשימה וקניית דירה מתאימה לכל כיס.. תשואה על דירה יכולה להגיע שם ל5% בפחות מחמישית השקעה שבמרכז הארץ.

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה 2017

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה 2018

אפשר להיכנס ל יד 2 דימונה , לחפש דירה להשקעה בדימונה או לנסות להבין איפה עוד ניתן לתפוש מקום שניה לפני שהוא כבר מזנק. איפה כדאי לקנות דירה להשקעה או יותר מדויק איפה כדאי לקנות דירה להשקעה 2018. חשוב ללכת לפי מה שהכיס מאפשר ולמצוא תשואות יפות שלא יחנקו אתכם כל חודש אלא יתנו אוויר בזמן שהנכס טופח , זה כל הקסם.

המחירים בדימונה לקראת עליה..

"מאז הגברת פיתוח העיר מחירי הדיור עולים בממוצע של יותר מ40% בשנה ב 3 שנים האחרונות. פיתוח תמידי - תקציב קרוב למיליארד שקל לפיתוח וחזות העיר. השקעה אדירה בחינוך- מספר אחד בארץ - פי 4 מהממוצע. שמונה מפעלים חדשים הוקמו והניבו אלף מקומות עבודה חדשים. עוד שניים בדרך. האבטלה ירדה מ-16%, ממוצע לעשור, ל-8.9% ימים אלה. מספר הסטודנטים בעיר הולך וגדל כרגע כ- 2,000, 8%-9% יותר מהממוצע הארצי. נפתחת מכללה! כבר בסוף 2018 (מכללת הסייבר). * עיר הבה"דים."
מכתבה ב"גלובס"

להשקיע בנדל"ן

אנו מתמחים בהשקעות נדל"ן בכל הארץ ומחפשים שותפים לקניית הזדמנויות

ארץ ישראל- אזור צפון | מרכז | דרום

צור קשר

לפרטים ניתן לצור איתנו קשר בין השעות 08:30 בבוקר עד 20:30 בערב

050-8918288 | 053-3341139

דואר אלקטרוני

נא לציין את סיבת הפניה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

info@nadlan.shamaimbaaretz.co.il

סגירת תפריט